Moda polisi bu ünlülere ceza kesti
15.02.2013 23:51

Sinema ve müzik dünyasının bazı ünlü isimleri şıklıktan uzaklaşan kıyafetleriyle görüntülendi bu hafta.

Eonline! sitesinin moda polisine yakalanan ünlülerin aralarında moda ikonu isimlerin de bulunması dikkati çekti.

Sex and the City dizisindeki Carrie Bradshaw karakteriyle tüm dünyada stil kraliçesi olan, dizinin kostümleri açık artırmayla satılan, aynı özeni kişisel yaşamında da sergileyen Sarah Jessica Parker'a bu aralar nazar değdi. Son günlerde açılış ve etkinliklerde sürekli rüküş kıyafetlerle görülmeye başlayan Parker'ın AIDS hastaları için düzenlenen AMFAR hayır gecesindeki kıyafeti de evlere şenlikti. Ünlü sanatçının yorgun yüz ifadesi, aşırı zayıflığı, bakımsız saç modeli de yaşlı bir görüntü vermişti.

 

 

                                         

 

 

 

Jennifer Lopez, zaman zaman moda yanlışlarına düşebilen bir isim. Özellikle sahne kostümlerinde hatlarına uygun olmayan aşırı dekolte tulumlarla göz doldurmayan Lopez, bu kez renk cümbüşüyle objektifler karşısındaydı. Topshop mağazalarının tanıtımına katılan Lopez, lame, siyah ve turuncu tonlarını kullandığı kıyafetin altına aynı tonlarda burnu açık bir ayakkabı giymişti. Bir de o ayakkabının içine siyah opak çorap giyince sınıfta kaldı. Onu kurtaran tek şey sade saç modeli ile makyajı oldu.

 

 

                 

 

 

 

Solange Knowles, kesinlikle son derece şık ve zarif olan kız kardeşi Beyonce'nin izinden gitmiyor. Bir gömleğin altına hiçbir şey giymeyen Solange'ın çok Hollywood filmi seyrettiği anlaşılıyor. Yatak odasında erkek arkadaşının gömleğini giyerek gezen kadınlardan ilham alan Solange'ın saçı başı da bir tarafta. Grammy gecesinde de rüküş seçilen şarkıcının kendine bir çeki düzen vermesi lazım.

 

 

                        

 

 

 

Ginnifer Goodwin'in bu kıyafeti, hostes kıyafetlerini andırıyor, bir o kadar da göze hitap etmiyor. Goodwin'i kurtaracak tek şey kıyafetin rengi, ama o da bunca rüküşlük arasında göze çarpmıyor. Ayakkabı uyumsuzluğu da cabası.

 

 

                        

 

 

Django Unchained-Zincirsiz filminin güzel oyuncusu Kerry Washington'ın hatası ise orijinal kıyafette değişiklik yapmak. Orijinali bileğin daha üzerinde olan bu şeker renklerindeki giysi bileğe kadar uzayınca ortaya bu masal kahramanları gibi tuhaf tablo çıkıyor.

 

                    

 

 

Renk uyumsuzluğu, jile havası verilmiş bir görüntü, keşmekeş... Leslie Mann evden çıkarken ne düşündüğü, kafası mı dağınıktı anlamak mümkün değil...

 

 

                            

 

 

Son olarak Ashlee Simpson var. Öncelikle ona şunu sormak gerekiyor: 1990'larda mı yaşıyoruz? Bu renk cümbüşü ve 90'lar havası taşıyan kıyafeti, arkadaşı eski yıldız fotoğraflarıyla bütünleşiyor ve o da rüküş.... Bir de elindeki çantaya ve saç modeline ne demeli!!