Moda Polisi, Oscar gecesinde yıldızlara not verdi
26.02.2013 00:05

Moda Polisi, ünlü yıldızlara Oscar gecesinde not vererek şık ve rüküşleri belirledi.

Eonline"ın ünlü Moda Polisinin not verdiği yıldızlar arasında ilk adaylığında Oscar kazanan bir şarkıcı var: Adele... Grammy gecesinde kilolarını ortaya çıkaran rüküş bir kıyafetle boy gösteren Adele, bu kez hatlarına uygun, şık, uzun bir siyah tuvalet giymişti. Adele, Jenny Packham imzasını taşıyan kıyafeti, 2960'lı yılları yansıtan saç modeliyle tamamlamıştı.

 

                

 

 

Zoe Saldana kemerinden üst tarafı çiçekli, etekleri ise çizgilerle bölünmüş uzun bir tuvalet giymişti Oscar gecesinde... Ancak bu kadar detayı aynı kıyafette kullanan Saldana, her zamanki şıklığından çok uzak bir görünüm sergiledi.

 

 

                               

 

 

Gecenin en şık isimlerinden biri Oscarlı oyuncu Charlize Theron idi. Theron, Christian Dior imzalı mini V yaka detaylı tuvaleti ile geceye damgasını vurdu.

 

 


                                          

 

 

 

Gecenin en risk alan ismi Jennifer Lawrence idi. Oscar gecesine Dior imzalı çok riskli bir elbise ile düzgün fiziğini gözler önüne seren Lawrence, geceden hem bol alkış, hem de Oscar ödülüyle döndü. Ancak nazar değmiş olacak ki uzun elbisesinin azizliğine uğrayarak takılıp düştüyse de çabuk toparlandı. Kıyafetin tek eksiği ise şık bir kolye...

 

 

                                

 

 

Blandi Glanville, bir de bu kıyafetiyle Oscar kıyafetlerini değerlendiren sunucuların yanında oturunca izleyenleri gülümsetti. Aşırı göğüs dekoltesine sahip olması bir yana kıyafet çok da rüküştü.

 

 

                             

 

 

Eğer tek tek değil bir de çift halinde şıklıktan uzak isimler aranacak olursa Helena Bonham Carter ile Tim Burton idi. İkisine giyim danışmanı olarak Charlize Theron'ı önermek gerekiyor.

 

 

                                 

 

 

Oscar adayı Jessica Chastain'in kıyafeti, ateş kırmızısı saçları ile bir arada kızılın tonları arasında efekt geçişleri yapıyordu ve tek kelimeyle şıktı.

 

 

                          

 

 

Anne Hathaway de geceden Oscar ödülüyle ayrılan bir başka yıldız oldu. Sade bir tuvaleti olan oyuncunun en büyük moda hatası Prada elbisesinin yüksek yakasına rağmen bir de kolye takmasıydı.

 

 

                               

 

 

Amy Adams, gecenin en şık oyuncusuydu. Pudra mavi tonlarındaki Oscar de la Renta kıyafetin hiçbir kusuru yoktu ve ona ''Mavi Kuğu'' demek yerindeydi. Dört dörtlük...

 

 

                

 

 

 Düşler Diyarı filminin 9 yaşındaki oyuncusu Quvenzhané Wallis, mavi prenses kıyafetini bir de sevimli çantayla tamamlamıştı. O çanta da onun çocuk ruhuydu. Oscar adayı küçük prenses güler yüzüyle ve şık gece mavisi kıyafetiyle büyük sempati topladı.