Oscar gecesi saç modelleri de yarıştı
26.02.2013 03:07

 

 

 

Oscar gecesinde ünlü yıldızların kıyafetleri kadar saç modelleri de yarıştı.

Bazı ünlüler topuz tercih ederken, saçlarını açık bırakanlar biraz daha azınlıktaydı. People dergisi, ünlülerin farklı saç modelleriyle ilgili ''Hangi saç modeli daha güzel'' anketi düzenledi. İşte, yarışan saç modelleri:

 

1-AMY ADAMS: Oscar de la Renta imzalı kabarık, pudra mavisi bir tuvalet giyen Adams, elbisesiyle göz kamaştırdı. Adams, gecede bu kıyafeti sade, volumlu bir topuzla tamamladı. Topuz yapılırken bazı perçemler de yüze bırakıldı.

 

 

                                                              

 

 

 

2-EMMY ROSSUM: Saç aksesuarı tercih eden ünlü yıldız, aksesuardaki taşları küpesinde de tercih etmişti. Topuzu ise örgülü ve sıkıydı.

 

 

              

 

 

 

3-KATE BOSWORTH:Giambattista Valli imzalı şık kıyafetini örgülerle bezeli bu topuzla tamamlayan Bosworth, yüzünü ortaya çıkarmayı tercih etmişti. Makyajında ise dudaklar ön plandaydı.

 

 

 

        

 

 

4-AMBER HEARD: Saçlarını açık bırakmayı tercih eden Heard, şelale gibi akan dalgalarıyla göz alıcı bir saç modeli seçmişti.

 

 

                                      

 

 

5-SALMA HAYEK:  Boyunu yüksek topuzu ile uzatan minyon güzel, topuzunu da taşlı tokalarla süsleyerek saç modelini tamamladı.

 

 

                                  

 

 

6-NİCOLE KIDMAN: Ödül gecelerine katılırken topuz yapmayı seven oyuncu, dağınık bir modelde karar kılmıştı bu kez... Yumuşak dalgalara sahip saçtan bırakılan perçemler yüzünü çevreliyordu.

 

 

                  

 

 

7-JENNIFER LAWRENCE: Christian Dior marka romantik, uzun, beyaz bir tuvalet giyen çiçeği burnunda Oscarlı oyuncu, sade, sıkı bir topuz yapmıştı saçlarını...