Dünya, bu muhteşem performansı konuşuyor!!
02.03.2013 22:45

85. Oscar ödüllerinin dağıtıldığı gece Sefiller-Les Miserables adlı müzikal film oyuncularının törendeki sahne performansı büyüledi.

İlk olarak, filmde Jean Valjean'ı canlandıran Hugh Jackman ve ardından Fantine rolündeki Anne Hathaway'in sahne aldığı performansta oyuncular, filmin orijinal müziği Suddenly, I Dreamed a Dream ve çeşitli parçaları seslendirdiler. Youtube üzerinde paylaşılan video, tıklanma rekorları kırıyor.

Aaron Tveit, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Eddie Redmayne, Samantha Barks, Hugh Jackman, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen ve Russell Crowe, bu eşsiz performansta sahne aldı.

Sefiller filmi,  42 ülkede, 21 dilde, 60 milyon kişinin sahnede izlediği ve 27. yılında hala her yerde gişe rekorları kıran bir oyunun sinema uyarlaması.

The King’s Speech (Zoraki Kral)’ın Oscar ödüllü yönetmeni Tom Hooper’ın yönetmenliğindeki filmde güçlü oyunculardan kurulu bir ekip var. The Working Title/Cameron Mackintosh yapımında Hugh Jackman, Oscar ödüllü Russell Crowe, Anne Hathaway ve Eddie Redmayne baş rolleri paylaşıyor.

Sefiller, Victor Hugo'nun ölümsüz eserinden defalarca tiyatro sahnesine ve tiyatroya uyarlandı. İşte Oscar gecesinden o performans: