Ünlü şarkılara "keçi vokalli" komik klipler
05.03.2013 13:40

Birbirinden ünlü şarkıcıların tanınmış parçalarına ''keçi vokali'' katarak yapılan şakalar izlenme rekorları kırıyor.

People dergisi, 5 ünlü şarkıya karışan keçi ile hazırlanan eğlenceli klipleri yayınladı. İşte çılgın keçinin karıştığı şarkılar:

 

1-Taylor Swift-I Knew You Were Trouble: Romantik parçalarıyla tanınan Taylor Swift'in sevilen parçası keçi gazabına uğradı. Şarkının en hareketli yerinde tam Swift, ''trouble-bela'' derken tam bir baş belası olduğunu gösteren sevimli keçi vokale karışıyor.

 

 

         

 

 

2-Alicia Keys-Girl on Fire: Pop müziğin güçlü sesi Alicia Keys, bir türlü parçasının nakaratını söyleyemiyor. Neden mi? Tabii ki keçi yüzünden...

 

 

        

 

 

3-Justin Bieber-Baby:  Kanadalı ünlü şarkıcı, 17 yaşındayken seslendirdiği Baby isimli parçasında keçi ile düet yapmak zorunda kalıyor!

 

 

         

 

 

4-Bon Jovi-Living on a Prayer: Çılgın keçi, sadece günümüzün popüler isimlerini değil efsaneleri de rahat bırakmıyor. İşte rock müziğin ünlü topluluğu Bon Jovi'nin bir dönem dillerden düşmeyen ve halen bir klasik olan parçası ve keçi vokalli yeni hali. İşin kötüsü bu kez keçinin geri vokalde de bir başka arkadaşı var.

 

        

 

5-Whitney Houston-I Will Always Love You: Genç yaşta hayata veda eden ünlü şarkıcı Whitney Houston'ın Bodyguard filmi soundtrack'i olan klasikleşmiş parçası ve her iki keçiyle mikslenmiş hali de şöyle: