Rihanna'nın moda koleksiyonundaki ilginç pantolon
07.03.2013 03:34

Rihanna'nın tasarımını özel olarak yaptığı ilginç bir pantolon, jean tasarımında farklı bir çizgi olarak ortaya çıktı ve görenleri şaşırttı.

Eonline! sitesinin haberine göre, Rihanna'nın River Island için hazırladığı koleksiyon, 25. yaşgününde Londra'nın ünlü Oxford Caddesi'ndeki mağazada görücüye çıkarıldı.

Rihanna, bu müjdeyi Twiter hesabı üzerinden duyururken, güzel şarkıcı açılışta uzun kollu ve yırtmacı derin bir kıyafetle dikkatleri üzerine çekti. Bu elbisenin de koleksiyondan olduğu belirtildi.

 

                                              

 

 

Ünlü şarkıcı, bu kıyafeti şık bir çift Manolo Blahnik sandaletle tamamlarken, özellikle Rihanna'nın bu giysisi en çok ilgi gören koleksiyon parçası olduğunu şimdiden gösterdi.

 

Rihanna, River Island Launch
 
 

Koleksiyonda siyah-beyaz ve bej renklerin yanı sıra, sarı, neon rengi bir mini elbise de dikkati çekti. Bu renk, Oscar de la Renta, Proenza Schouler gibi modacıların da ilkbahar-Yaz koleksiyonlarında yer alıyor.

Rihanna'nın moda koleksiyonunda fiyatlar, 45 dolardan başlıyor. Koleksiyondaki ilginç pantolon ise en dikkat çekici parça oldu. Fiyatı 150 dolar olan, pantolon iki renkli, düşük, bol ve iki kemerden oluşuyor. Eğer bu pantolon moda olursa, sokaklarda Justin Bieber'ın Londra'da görüntülendiği gibi iç çamaşırı dışarıya çıkmış havasındaki bu pantolonlar, özellikle gençlerin üzerinde olacak.