Justin Bieber'a Türk seyircisini aratan gelişme
12.03.2013 00:49

 

Türkiye'deki konser biletleri tükenen ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'a Portekiz izleyicisinden büyük darbe geldi. Bieber'ın konserlerinden birine ilgi olmayınca etkinlik iptal edildi.

 

Dailymail'ın haberine göre, Bieber'ın Lizbon'daki Pavilhao Atlantico'da vereceği konserde salonun yüzde 60'ının biletleri satıldığı gerekçesiyle bu akşamki konserin iptali kararlaştırıldı.

 

Ticket holders for the cancelled date were directed to contact the original place of purchase for refunds.

 
Bilet sahiplerine paralarının iade edileceği belirtildi. 
 
 
 
 
 
 
                    
 
 
 
 
 
 
-Turne sıkıntılı geçiyor
 
Dünya turnesinin İngiltere konserleri de Justin Bieber için çok sıkıntılı geçti. İlk konserine 2 saat geç çıkan Kanadalı genç şarkıcının sinirleri bozuk olduğu için konsere geç çıktığı ifade edilirken, gece geç vakitlere kadar dışarıda eğlenen Bieber'ın sağlık durumu bozuldu.
 
19. yaşgünü partisi beklediği gibi geçmeyen Bieber, ''Yaşadığım en kötü yaşgünü'' diye tweet atarken, ertesi günkü konserinde de nefes darlığı çekerek hastaneye kaldırıldı.
 
Ertesi gün hastaneden çıktıktan sonra otel önünde paparazzilerle tartışma yaşayan Justin Bieber'ın müzik yapımcısı ve şarkıcı Will.i.am, onun aslında ''iyi bir çocuk'' olduğunu ifade etti. Yapımcı, ''Siz de 17, 18, 19, hatta 20 yaşlarındayken dünya size dar gelirdi. Elbette ki o da iyi olacak. Onun iyi bir ailesi var, çevresinde iyi insanlar var. Herkesin yaşamında iniş çıkışlar olabilir'' dedi.
 
19 yaşındaki Justin Bieber, 2 Mayıs'ta İstanbul'da konser verecek.