Merak edilen mumyaları neredeyse hazır
03.04.2013 21:24

 

Ünlü İngiliz topluluk One Direction'ın 5 genç ve yakışıklı üyesinin balmumu heykellerinin baş kısımları tamamlandı.

Madame Tussauds Müzesi'nde sergilenecek balmumu heykelleri, topluluğun fanatik hayranları tarafından merakla bekleniyo.

Heykellerin yapım çalışmaları, kamera arkası görüntüler ve 5 ünlü gencin nasıl tepkiler verdiğine ilişkin kısa deneyimler, Daybreak adlı programda paylaşıldı.

Topluluk üyelerinden Harry Styles, balmumu heykellerinin yapılmasının farklı bir deneyim olduğunu dile getirerek, ''Madame Tussaud Müzesi'ne geldik ve orada bulunan diğer tarihi ve ünlü insanların heykellerini gördük. Onları görünce bizim onlarla bir arada olmamız çılgınca ve heyecanlı bir düşünce gibi geldi'' dedi.

 

 

                 

 

 

 

                

 

 

Zayn Malik ise müzedeki tarihe yön veren insanları, efsane yıldızları düşününce bu dünyanın pekçok ünlü isminin yanında kendilerinin sıradan delikanlılar  olduklarını söyledi. Malik, ''Bu inanılmaz bir onur ve heykellerimizi görmek için heyecanla bekliyoruz'' sözleriyle düşüncelerini aktardı. 

Topluluğun İrlandalı üyesi Niall Horan da kendilerini balmumu heykellerini yapmaya değer bulan yetkililere teşekkür etti. 
 
 
 
            
 
 
 
 
 
           
 
 
 
Heykeller, Londra'daki Madame Tussauds Müzesi'nin ardından New York ve Sidney'de de sergilenecek. Heykeller, 18 Nisan'da görücüye çıkacak.
 
Başlangıcından bitişine kadar balmumu heykellerin maliyeti her biri için 150'şer bin sterlin olacak.