Ben Bond, ''aldatılan koca'' Bond!
06.04.2013 12:51

 

Sinema dünyasının son James Bond'u Daniel Craig ve eşi oyuncu Rachel Weisz, müzikal sahnesine adım atmaya hazırlanıyor.

Dailymail'ın haberine göre, Daniel Craig ile eşi Rachel Weisz, Harold Pinter'ın imzasını taşıyan Betrayal adlı müzikalde izleyici karşısına çıkacak.

 

Bu yılın sonlarında Broadway'de sahnelenecek olan müzikalde çift, gerçek hayattakinin aksine hiç de mutlu olmayan bir evli çifti canlandıracak. Rachel Weisz'in sanat galerisi sahibi Emma, Daniel Craig'in ise bir yayımcı rolünde yer alacağı müzikalde Craig'in canlandırdığı Robert, eşi tarafından sanat ajansı sahibi Jerry ile aldatılacak. Jerry rolünde Rafe Spall'ın izleyiciyle buluşması düşünülüyor.

 

                     

 

 

Yapımcılığını Scott Rudin'in üstleneceği müzikal, çift için birlikte rol alacakları bir ilk olacak. 

 

Bu arada, gişe rekortmeni James Bond filmi Skyfall'un başarısından sonra bir süre dinlenen Daniel Craig ve eşi Rachel Weisz, ünlü aktrisin 6 yaşındaki oğlu Henry ile vakit geçiriyor.

 

Ünlü oyuncu Rachel Weisz, oğlunun babası Darren Aronofsky'den 2010 yılında boşanmıştı. Rachel Weisz de son olarak Muhteşem ve Kudretli Oz isimli gişe rekortmeni yapımda rol almıştı.

 

Bununla beraber yüksek bütçeli yapımlarda rol almayı çok sevmediğini itiraf eden aktris, ticari fillmelrden çok sanatsal yönü yüksek projeleri tercih ettiğini belirtmişti. Bu yönüyle de Broadway müzikali ünlü çift için iyi bir proje olacak gibi görünüyor.