Beyoncé'nin kostümü olay oldu
17.04.2013 11:47

 

Mrs. Carter adlı dünya turnesine Sırbistan'ın başkenti Belgrad'dan start veren Beyoncé, ilk konserinde performansının yanında sahne kostümüyle de dikkatleri üzerine çekti.

 
US Magazine'in haberine göre, konser süresince birkaç farklı kostüm değiştiren ünlü şarkıcı, hamilelik sırasında aldığı 27 kiloyu vermiş olduğunu da bu cesur kostümlerle gözler önüne serdi.
 
32 yaşındaki şarkıcı, uzun kollu, tamamı yaldızlı, mayo biçimli kostümünün ''göğüs ucu'' şeklindeki detayıyla dikkatleri üzerine çekti. 
 
Bir başka kostümü ise tamamen incilerle bezeliydi Beyonce'nin.... Ralph & Russo'dan Tamara Ralph'in imzasını taşıyan kostümün yanı sıra, ünlü modacıların imzalarını taşıyan 4 kostüm daha değiştiren Beyonce'nin ayakkabıları ise Stuart Weitzman'ın imzasını taşıyor. Bu ayakkabılar içindeki Swarovski taşlarıyla süslü stiletto, dantel detaylarıyla süslü. Beyonce'nin militarist esintiler taşıyan botları ise dikkat çeken bir başka aksesuarı oldu.
 
 
 
 
                
 
 
 
Kostümlerinin bu kadar konuşulmasının yanında Beyoncé, kendisini özleyen seyircisini de yeni şarkılarıyla buluşturdu.
 
Blue Ivy isimli bir kız çocuğu dünyaya getiren ve bir süre sahnelerden uzak kalan Beyoncé, konserde Bow Down, I Been On, Grown Woman adlı yeni parçalarının yanında ilk 4 albümünde yer alan eski parçalarını da seslendirdi.
 
Turne boyunca, Avrupa ve Kuzey Amerika'da 50 durağı ziyaret edecek olan Beyoncé'nin The Mrs. Carter turnesi, 3 Ağustos'ta New York'ta sona erecek.