The XX, Bloc Party ve Zaz İstanbul'a geliyor!
30.04.2013 16:29

Geçtiğimiz ay açıklanan programın Rihanna, Iron Maiden, Prodigy, Placebo gibi dünya yıldızlarına her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor. 

 

Şehrin en uzun soluklu festivali Vodafone İstanbul Calling, bir çok dünya starı, 20'ye yakın etkinlik, şehrin önemli mekanlarında konser, panel ve partilerle şehri ele geçirmeye hazırlanıyor.
 
"XX" albümleriyle büyük bir hayran kitlesi oluşturan The XX Pozitif Live Vodafone İstanbul Calling kapsamında 7 Ağustos'ta İstanbul'da olacak. 
 
 
Crystalised şarkısı ile başlayan çıkışları aynı albümde bulunan birçok şarkının remix ve coverlarla tekrardan yorumlanması albümün etkisi, grubun hayran kitlesini katladı.
 
2012’de çıkardıkları “Co-Exist” isimli albümleriyle kalıcı olacaklarını kanıtlayan indie rock grubu The XX 7 Ağustos akşamı Parkorman'da sahne alacak.
 
Indie Rock grupları içinde önemli bir yere ve saygınlığa sahip olan Bloc Party 26 Haziran Çarşamba akşamı seyirci ile buluşacak.
 
Ülkemizde daha öncede konserler veren ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Zaz 15 Haziran Cumartesi müzikseverleri Parkorman’da ağırlayacak.