Kırmızı tuvalet kağıdı olmazsa olmaz!!
03.05.2013 00:40

 

Müziğin divası Beyonce'nin Mrs. Carter isimli dünya turnesi sürerken, ünlü şarkıcı, İngiltere konserinde kulis için inanılmaz kulis isteklerinde bulundu.

Daily Star'ın haberine göre, O2 Arena'da sahne almadan önce Beyonce, neredeyse bir spor salonu büyüklüğündeki kulis hazırlattı. Bu kulisi de neredeyse beş yıldızlı otele çevirten Beyonce'nin ilk başta şaka yaptığı sanıldı.

Beyonce/rir istediklerinin listesi ise şöyle:


1-Elde hazırlanmış buz topları: Sadece İsviçre'de bulunan bu buz topları olmadan su içemeyen Beyonce, bunları ithal ettiriyor.

2-Yeni Boyanmış Beyaz Duvarlar ve Klozet: Beyonce'nin kulisinin pırıl pırıl ve yeni yapılmış olması gerekiyor. Onun için adeta yeniden inşa ediliyor. Ancak acil çıkışlardan çok yeni klozete önem vermesi düşündürücü. 

 

        

 

3-Kırmızı Tuvalet Kağıdı: Listedeki en ilginç istek de bu... Beyonce, kırmızı olmazsa olmaz diyor.

4-Ekip İçin Yüzde 100 Pamuklu Kıyafetler: Beyonce, ekibini de çok düşünüyor. Onun için alerjik reaksiyonlardan korkan Beyonce'nin ekibi için yüzde 100 pamuklu giysiler hazırlatılıyor.

5-Titanyum Pipetler: Buyur buradan yak denilecek bu istek de oldukça pahalıya patlıyor organizatörlere. Çünkü bu pipetler tamı tamına 935 dolar.  

6-Abur Cubur Yok: Divanın bir başka isteği de bu... Salata, yeşillik, yulaf ezmesi yiyen Beyonce'nin menüsü de çok özel...