Kemer'de Inna rüzgarı
04.05.2013 11:33

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'ndeki Club Aura Kemer'de sahneye çıkan tekno müziğin sevilen ismi Romen Inna, yaklaşık 2 bin 500 kişiye unutulmaz bir konser verdi.

 
Nisan ayının son haftasında kapılarını açan Kemer'deki eğlence merkezleri, eğlence tutkunları için dünyaca ünlü isimleri ağırlıyor. Tekno müziğin sevilen ismi Inna, Club Aura Kemer'de verdiği konserle, hayranlarıyla buluştu. 'Disko Kraliçesi' olarak anılan İnna, Hot, Love, Amazing, Days Nights, Sun is Up gibi şarkılarını seslendirdi. Hayranlarını doyasıya eğlendiren İnna, sahne performansıyla da göz doldurdu. Çoğunluğunu yerli ve Rus turistlerin oluşturduğu yaklaşık 2 bin 500 kişi, konserde eğlenceli vakit geçirdi. Bazı turistler İnna'nın şarkılarına eşlik etti. Dansçıların şov yaptığı gecede eğlence tutkunları, dans pistini boş bırakmadı.
 
Inna, yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı gecede 1 saat sahnede kaldı. İnna'nın ardından dans grubu sahneye çıkarak şov yaptı. Keyifli bir gece yaşayan tatilciler, sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip, doyasıya eğlendi.
 
 
 
 
DHA