Dünyaca ünlü şarkıcıyı hayranı zannetti
11.05.2013 15:09

 

Gangnam Style adlı parçasıyla geçen yıla damgasını vuran Koreli şarkıcı PSY, ilginç bir olaya imza attı.

 

Dailymail'ın haberine göre, Coldplay topluluğuyla kitleleri peşinden sürükleyen dünyaca ünlü şarkıcı Chris Martin ile eşi Oscarlı ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, MET Balosu'nda PSY ile rastlaştı.

 

Paltrow, partide fotoğraf çektirdikleri Koreli rapçinin ne eşini, ne de kendisini tanımadığını, kendilerini ona tanıtmak zorunda kaldıklarını söyledi. 

 

 

 

 
Who are you? Psy apparently didn't know who Gwyneth Paltrow and her husband Chris Martin were when he bumped into them at the Met Ball
 
 
 
 
 

Paltrow, PSY'nin onları hayranları zannettiğini belirterek, ''Oğlumuz PSY'ye çok düşkün. Onun için Chris ile gidip ona bir merhaba demek istedik. Hatta, Chris, ''Merhaba, ben Coldplay'den Chris' dedi. Ama PSY onu tanımadı, hatta ismini bile duymadığı anlaşıldı'' dedi.

 

Bunun üzerine, ''Biz de, 'eğer sizi rahatsız ettiysek kusura bakmayın, çocuklarımız için sizinle bir fotoğraf çektirebilir miyiz?' diye sorduk. O da sevinerek kabul etti'' sözleriyle ilginç anılarını aktardı. 

 

Son olarak Demir Adam 3 filmiyle izleyici karşısına çıkan Paltrow, oğulları Moses ile kızları Apple için bu fotoğrafı çektirmek istediklerinin altını çizdi. 

 

 

 
Coldplay? The British singer is said to have introduced himself to the Gangham style rapper

 

 

 

 

Daha sonra düşünüp taşınıp çiftin kim olduğunu belki de Google aracılığıyla bulan PSY, çift ile fotoğraflarını Twitter aracılığıyla paylaştı. 

 

Bu arada, Martin çiftini tanımayan PSY, Beyonce'yi tanımış ve de çok mutlu olmuş göründü. Çünkü ünlü rapçi, Beyonce ile çok sayıda fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.