Rihanna artık "moda markası"
29.01.2013 19:01

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile River Island markası, bir giyim koleksiyonu için el ele verdi. Merakla beklenen koleksiyondan ilk parça, Rihanna'nın üzerinde görülürken kapşonlu kadife tulum hayranlarından tam not aldı.

River Island firmasının facebook sayfasında paylaşılan iki kare fotoğraf, Rihanna fanatiklerinin uzun süredir beklediği koleksiyonun çizgisine ilişkin fikir verdi. 
 
İngiliz moda firmasıyla anlaştığını duyurduktan sonra Kasım ayı başlarında İnstagram'a bir kare fotoğraf koyan ve River Island ilkbahar-yaz koleksiyonunu hazırlayacağını ilan eden Rihanna'nın koleksiyondan parçalarla ilk kez fotoğraflanması moda meraklılarını hareketlendirdi. 
Moda markasına ilişkin konuşan Rihanna, bir giyim koleksiyonu yaratmanın her zaman çok istediği bir şey olduğunu dile getirerek, modayı ve alışverişi çok sevdiğini söyledi. 
 
 
 
                   
 
 
Gördüğü her parçanın üzerinde bir şeyleri değiştirme arzusunun olduğunu vurgulayan genç şarkıcı, şimdi kendisi için en mükemmel çizgiyi yaratma fırsatının eline geçtiğini söyledi.
Bu koleksiyonda River Island ile işbirliği yapmanın da mutluluk verdiğini aktaran Rihanna, River Island'ın genç ve hareketli bir çizgisinin kendi aradığı şey olduğunu belirtti.
Rihanna'nın ''günlük, şık ve flörtöz'' olarak tanımladığı ürünler 5 Mart'ta River Island mağazalarında olacak. Ürünler, 16 Şubat'ta Londra Moda Haftası'nda görücüye çıkacak.