Topuklu ayakkabı giymenin sonu!!
18.05.2013 22:55

 

Güzelliği acı çekmek olarak gören ünlü yıldızların ayakları yüksek topuklu ayakkabılar nedeniyle inanılmaz derecede deforme oldu.

 

Dailymail'ın haberine göre, Cannes Film Festivali'ne katılan oyuncu Julianne Moore da Dior marka lila elbisesini tamamlayan stilettosundan taşan ayaklarıyla objektiflere yansıdı. 52 yaşındaki yıldız, gümüş burnu açık ayakkabısıyla verdiği bu rahatsız durumla ilgi çekti.

 

 

 

 

 

                                         

 

 

Los Angeles'ta görüntülenen ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian, 7 aylık hamile olmasına karşın yüksek topuklu ayakkabı giymişti. Hamilelik şişkinlikleri nedeniyle ayakkabıları ayağına adeta oturan Kardashian'ın sağlığını nasıl tehlikeye attığı da gözler önüne serildi. 

 

 

  

 

 

 

Top model Kate Moss, eşi Jamie Hince ile katıldığı Marie Curie Vakfı töreninde ayaklarının ayakkabılarından çıkmaması için çaba sarfetti, ancak ayaklarına kramplar girdiği gözden kaçmadı. 

 

 

 

                                      

 

Charlize Theron, 21. Geleneksel Gotham Bağımsız Film ödüllerinde şık siyah eteğini yüksek topuklu ayakkabılarla tamamladı ama çektiği işkence inanılır gibi değildi.

 

Sex and the City dizisinde ayakkabı delisi Carrie Bradshaw'u canlandıran Sarah Jessica Parker'ın sadece rol yapmadığı, adeta kendini oynadığı biliniyor. Tıpkı Carrie gibi yüksek topuklu stilettolara düşkün olan oyuncu, bir süre önce topuklu ayakkabı giymesinin ayaklarındaki müthiş deformasyon nedeniyle yasaklandığını açıkladı. Oyuncu artık sadece özel gecelerde, sınırlı saatler içinde yüksek topukluları tercih ediyor. 

 

 

 

         

 

 

 

Yüksek topuklulardan bir türlü vazgeçemeyen, ancak ciddi sorunlar yaşayan diğer isimler oyuncu Emma Stone, İngiltere Başbakanı David Cameron'ın eşi first lady Samantha Cameron, Christina Hendricks ve Meg Ryan oldu.