Akdeniz'de Yıldızlar Geçidi
20.05.2013 10:10

 

Pop müziğin ünlü isimleri Bengü ve İlhan Şeşen Antalya'da konser verdi.

BENGÜ ALANYA'DA COŞTURDU
 
ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde konser veren şarkıcı Bengü, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. 
 
Türk Pop Müziği şarkıcısı Bengü, Summer Garden adlı gece kulübündeki konserinde hayranlarını coşturdu. Şarkıcıya DJ Erdem Kınay eşlik etti. Yaklaşık 2 bin kişinin doldurduğu gece kulübünde krem renkli parlak ve pullu elbiseyle saat 01.45'de sahneye çıkan Bengü, konserine 'Haberin Olsun' şarkısıyla başladı. İlk şarkısını söyledikten sonra hayranlarına "Mükemmel bir kalabalık. Şahane görünüyorsunuz. Sahneye çıkar çıkmaz dilim tutuldu" diyen, ardından 'Aşkım' adlı şarkısını seslendiren Bengü'ye, hayranları da eşlik etti. 
 
Sahnede yaklaşık 40 dakika kalan Bengü, performansıyla dikkati çekti.
 
 
İLHAN ŞEŞEN OTEL AÇILIŞINDA KONSER VERDİ
 
ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde otel açılışında İlhan Şeşen konser verdi.
 
'Pop Müziğin Amcası' lakaplı İlhan Şeşen, Alanya'nın Türkler Beldesi'nde yer alan White City Resort Otel'in açılışında hayranlarıyla buluştu. Açılışa katılan davetliler ve otel müşterilerinin izlediği konsere 'Rüzgar' adlı şarkıyla başlayan İlhan Şeşen, ilk şarkının ardından hayranlarına seslenerek, "Bugün bütün kumsalı yürüdüm. Bundan güzel otel yok. Baktım her yer kalabalılık. Burası gerçekten çok güzel yapılmış. Akdeniz'in bu güzel kentinde, muhteşem mimarisinde, muhteşem denizi ve ikliminde sizlere şarkı söylemek bir şereftir" dedi. 
 
Şarkı aralarında yaptığı esprilerle izleyenleri güldüren İlhan Şeşen, 'Aşk Layık Olanda Kalmalı', 'Neler Oluyor Bize?' ve 'Ellerimde Çiçekler' adlı sevilen şarkılarını seslendirdi.