Justin Bieber sonunda patladı
20.05.2013 19:24

 

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, Billboard Müzik Ödülleri töreninde alkışlanmak yerine protesto edilince öfkelendi.

Bieber, Billboard Müzik Ödülleri töreninde performans sergiledi. Genç Kanadalı şarkıcı, Take You şarkıyı seslendirdi ve Will.i.am ile Power adlı parçada düet yaptı.

Gecede En İyi Erkek Şarkıcı ödülünü kazanan Bieber, kariyerinde ilk kez kazandığı bu ödülü alırken salondan alkış yerine yuhalama yükselince kızdı.

 

         

 

19 yaşında olduğunu ve genç yaşında önemli başarılar kazandığını vurgulayan Bieber, ''19 yaşındayım ve çok iyi işler yaptığımı düşünüyorum. Kalpten söylüyorum ki müzik adına iyi işler yapıyorum'' dedi. Bieber, düşüncelerini şöyle özetledi:

''Bu bir göz boyama değil. Ben bir sanatçıyım ve daha ciddiye alınmam gerektiğini düşünüyorum. Saçma sapan şeylerin değil sanatımın konuşulması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada menajerim Scooter Braun'a teşekkür etmek istiyorum. Evde beni izleyen aileme de şükran borçluyum. Anneme, babama ve Hazreti İsa'ya teşekkür ederim. Onları çok seviyorum. Baba, seni çok seviyorum. Anne, seni çok seviyorum. Kız ve erkek kardeşlerimi çok seviyorum. Ve hayranlarım, hepiniz inanılmazsınız.''

Bieber, şovu bittikten sonra sosyal medya aracılığıyla da hayranlarına seslendi ve hepsine teşekkür etti.