Bu Kış Gardrobunuzda Mutlaka Bunlar Bulunsun!
19.12.2012 01:16

 

Moda dergisi Instyle'ın internet sitesi, bu kış gardroplarda mutlaka olması gereken ana parçaları sıraladı. Gardropların olmazsa olmazları arasında siyah blazer ceket, çizgili tişört, Audrey Hepburn ile meşhur olan siyah küçük elbisenin yanı sıra, zincir kolye, leopar desenli fular gibi aksesuarlar da var. İşte kadınlara stillerini oluşturmalarında yardımcı olacak bu rehber ve Instyle editörü Nicole'ün sözleriyle gardropların olmazsa olmazları:
 
1- Siyah blazer ceket: İyi kesimli bir blazer ceket kadınlar için hem klasik, hem feminen, hem de bütün vücut tiplerine uyacak bir giyecek. Onu jeanler, küçük elbiseler, pantolonlar, etekler, aklınıza ne gelirse onunla tamamlayabilirsiniz. Emin olun ki size çok iii gösterecektir ve verdiğiniz paraya da değecektir.
 
 
2- Leopar desenli fular: Tişört ve jeanler gibe temel parçaları böyle aksesuarlarla tamamlarsanız çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
3- Kırmızı babet: Babetlerin siyah olanları belki alışıldık bir seçim, ama kırmızı babetler sizi farklı kılacak ve her mevsimde de giyilebilecek. Bunları çizgili bir tişört ve trençkotla tamamlayabilirsiniz.
 
 
4- Çizgili tişört: Bu ''zamansız klasik'' bu sezon bir geri dönüş yaptı. Parlak giysiler veya bir blazerin altında mükemmel görünebilir.
 
5- Zincir kolye: Bu da gardropların bir başka temel parçası. Bu kolyeyle hem basic bir seçim yapmış olursunuz, hem de güçlü ve feminen görünebilirsiniz.
 
6- Küçük siyah elbise: Audrey Hepburn'ün meşhur ettiği bu elbiseyi her kadın bilir ki ona sahip olmalıdır. Çünkü çok özeldir. Bu kıyafeti bir kemerle tamamlayabilir veya ceketle giyebilirsiniz. Şunu unutmamalısınız ki uygun giyinmek anahtardır.
 
7- Siyah opak tayt: Bir çift harika tayt bacaklarını data nice gösterir, çok kısa kıyafetlerin kurtarıcısıdır. Ayrıca kış gelmişken opakla ısınıp aynı zamanda şık da olabilirsiiz.
 
8- Büyük kol saati: Saat zamanı göstermek için bir araçsa da aynı zamanda da çok önemli bir aksesuardır. Büyük boy bir saat bilezik vazifesi görür.
 
 
9- Klasik trençkot: Eğer bu önemli parçaya sahip olursanız onu sonsuza kadar giyebileceğinize emin olun. Takım elbiseden jeanlere kadar her şeye uyar.
 
 
10- Boru paça jean: Boru paçalı jean pantolonaşağı yukarı her vücut tipine gider. Eğer paçasını uzun tutup altına platform veya yüksek topuklu ayakkabı giyerseniz bacak boyunuz da daha uzun görünür.