2012 Yılının En Şık Ünlüleri
19.12.2012 01:15

2012 yılı boyunca birçok ünlü yılın moda trendleriyle boy gösterdi. Kimi bunları başarıyla uygularken bazıları da rüküş kıyafetler giyerek sınıfta kaldı.

Jessica Biel, Taylor Swift, Kristen Stewart modanın en son trendlerini uygularken, parlak kıyafetler, dantel, peplum (bele doğru volanlarla genişleyen üst) ve kış beyazını kullanarak kırmızı halıda şıklıklarını sergiledi.
 
Ünlülerden bazıları taşıması zor, riskli kıyafetlerle objektiflere gülümserken, doğru  ayakkabı seçimi de kıyafeti tamamlamakta önem taşıdı. 
 
 
İnternet sitesi eonline, 2012 yılı boyunca yıldızların moda karnelerini düzenledi ve işte
yılın en şık ünlüleri:
 
1- Kristen Stewart: ''Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2" adlı son filminin  galasında şık dantel, payet karışımı tulum içinde boy gösteren Stewart, tüm  gözlerin üzerine çevrilmesine neden oldu. Stewart, bu kıyafetiyle hem gecenin,
hem de yılın en şık ismi oldu.
 
2- Taylor Swift: Hem sofistike bir görünüm sergileyen, hem de şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken genç yıldız, yılın en şık ünlüleri listesinde ikinci sıraya yerleşti.
 
3- Kate Middleton: İngiltere tahtının varisine hamile olan Kate Middleton, şıklığı ve zarafetiyle kimi zaman eşi Prens William'ın hayatta olmayan annesi Leydi Diana'yı anımsatıyor. Middleton da Diana gibi şık, zarif, feminen ve asil.
 
4- Jessica Biel: Hayatını ünlü şarkıcı Justin Timberlake ile birleştiren güzel yıldız yıl boyunca şıklığıyla da isminden söz ettirdi. Biel'ın kırmızı halıdaki görüntülerinden gelinliğine kadar her giydiği çok şıktı.
 
5- Emma Stone: Özellikle ''Örümcek Adam'' filminin galasında şıklığıyla göz doldurdu.
 
6- Blake Lively: ''Gossip Girl'' filminin güzel yıldızı ve kıyafetleri, 2012 yılının unutulmazları arasındaydı.
 
7- Miranda Kerr: Victoria's Secret modeli olan Kerr, anne olmasına karşın şıklığından taviz vermedi, attığı her adımda birbirinden hoş kıyafetlerle görüntülendi.
 
8- Jessica Alba: Alba'nın şıklığı ise hem alışılmadık, hem dikkat çekici, hem de şıktı.
 
9- Olivia Palermo: Onun şıklığı ise son derece elegan ve göz doldurucuydu, aksesuarlarına varıncaya kadar...
 
10- Kate Bosworth: Kaliteli seçimleriyle o da 2012 yılının en şık ünlüleri arasına girmeye hak kazandı.