''Konuşma sesimi duymaya katlanamıyorum''
28.06.2013 00:23

 

 

Dünyanın dört bir yanında parçaları dillerden düşmeyen ünlü şarkıcı Beyonce, kendi konuşma sesine tahammül edemediğini söyledi.

 
Eonline'in haberine göre, Epic filminde Kraliçe Tara karakterini canlandıran Beyonce'den ilginç bir itiraf geldi. Beyonce, ''Kendi konuşma sesimi duymaya katlanamıyorum. Ama bence herkes öyledir. Bu güzel ve muhteşem kadından bu çılgın ses nasıl çıkar? Bana tuhaf geliyor'' dedi. 
 
Kendini animasyon bir karakter olarak görmenin ise harika bir duygu olduğunu dile getiren Beyonce, yönetmen Chris Wedge ile çalışmaya başladığında ona, ''Ben sizin ilham kaynağınız olmak için buradayım'' dediğini ifade etti. 
 
 
 
 
               
 
 
 
 
 
Bebeği Blue Ivy'yi dünyaya getirdikten sonra ilk kez yaptığı işin Epic filminin seslendirmesi olduğunu da anımsatan Beyonce, ''O sırada neşe, heyecan doluydum. Evet hormonlar nedeniyle...'' diye espri yaptı. 
 
Beyonce, ''Küçük bir kızın annesinin filmini izlemesinin büyük bir onur'' olduğunun belirtilmesi üzerine de, ''Evet, ben de bunun için yaptım. Şimdi kızım çok küçük. Dikkat eşiği en fazla 20 dakika, ama yine de gördü. Belki de, 'evet bir dakika, bu sensin' demek istiyor'' dedi. 
 
Epic adlı animasyonun seslendirmesini yapan diğer isimler ise Amanda Seyfried, Colin Farrell, Christoph Waltz, Steven Tyler ve Josh Hutcherson.