Britney Spears, mavi Şirinler için söyledi!!
28.06.2013 23:21

 

 

Sevimli mavi Şirinler'in ikinci beyazperde macerası, ünlü şarkıcı Britney Spears'ın şarkısıyla izleyici karşısına çıkacak.

 
Britney Spears tarafından seslendirilen ''Ooh La La'' adlı şarkı, 31 Temmuz'da seyirciyle buluşacak olan Şirinler-2 adlı animasyon filmin soundtrack'inde yer alıyor. İşte bu sevimli animasyonda yer alan şarkı:
 
 
 
 
             
 
 
 
Kendisi de iki çocuk annesi olan Britney Spears, son yıllarda skandallardan uzak durmaya özen gösteriyor. Daha önce rehabilitasyon merkezinde tedavi gören ve eski eşiyle yaşadığı sorunlarla magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı uslanmış gibi görünüyor.
 
Bu arada, Spears, geliri bir yardım kuruluşuna bağışlanmak üzere turne kostümlerini açık artırmaya koydu. Soles4Souls adlı hayır kuruluşunun düzenlediği açık artırma, 13 gün daha sürecek. Jessica Alba, Sarah Jessica Parker, Elton John, Kim Kardashian ve Justin Timberlake gibi yıldızların da kampanyalarında yer aldığı kuruluş, açık artırmalardan kazandığı parayla yoksullara ayakkabı dağıtıyor. Kuruluş, bugüne kadar hayır için 19 milyon çift ayakabı dağıttı.