Gülşen ve Murat Boz sahnede coşturdu
30.06.2013 11:43

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nde art arda konser veren ünlü şarkıcılar Gülşen ve Murat Boz, hayranlarını coşturdu.

Ereğli Belediyesi'nin düzenlediği festivalin 2'nci akşamında ilk olarak sahneye Gülşen çıktı. 'Yatcaz, kalkcaz' adlı şarkısıyla sahneye gelen Gülşen, ardından eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Gülşen, şarkılarıyla olduğu kadar dansıyla da hayranlarını coşturdu. Ereğli Belediye Başkanı CHP'li Halil Posbıyık, yaklaşık 1.5 saat boyunca hayranlarına müzik ziyafeti sunan Gülşen'e çeştili hediyeler verdi.
 
MURAT BOZ, BARIŞ AKARSU İÇİN SÖYLEDİ
 
Daha sonra Ereğlili olan Murat Boz sahneye çıktı. Murat Boz, şarkıları ve dansçılarıyla sergilediği sahne şovuyla büyük beğeni topladı. Alanı dolduran binlerce hemşehrisinin tezahüratları eşliğinde şarkılarını seslendiren Murat Boz, bir ara eline aldığı davul ile şov yaptı. Ereğlili olduğunu hatırlatan Murat Boz, "Bir zamanlar ben de bu sokalarda geziyordum. Sizlerle burada birlikte olmaktan son derece mutluyum" dedi. Murat Boz, trafik kazası sonucu yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu'yu da doğum gününde unutmadı. Murat Boz, "Bugün Barış kardeşimin doğum günü. Onu sevgi ve rahmetle anıyorum" diyerek, 'Dön özledim seni' şarkısını Barış Akarsu için söyledi.
 
Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yaklaşık 2 saat sahnede kalan Murat Boz'a, eşi Neriman Posbıyık ile birlikte çeşitli hediyeler verdi. Gece, havai fişek gösterileriyle sona erdi.

DHA