Konseri savaş alanına çevirdiler!
04.07.2013 00:24

 

 

Ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams'ın Wembley Stadyumu'ndaki konseri, 20 kişilik aşırı alkollü grup tarafından büyük bir karmaşaya dönüştü.

 
Dailymail'ın haberine göre, Robbie Williams konserini izlemeye gelen 20 kişilik kadınlı erkekli grup birdenbire tartışmaya başladı. Şiddet giderek büyürken, içki şişeleri havada uçuşmaya başladı. Bu arada gömleklerini de çıkaran bazı erkekler, birbirine tekmeler savurdu.
 
Arada kalan bazı kadın izleyiciler, kendilerini bu kalabalıktan sıyırmaya çalışırken, meydana gelen izdihamda yere düşenler de oldu. 
 
 
 
 
                                                           
 
 
 
 
 
Konser güvenliği olaya müdahale etmeye çalışırken, kendini yerden yere atan bir başka kadın da ağlamaya başladı. Robbie Williams'ın Olly Murs ile Kids ve Sin Sin Sin adlı parçalarda düet yaptığı sırada çıkan kavga esnasında tweet atan bazı izleyiciler, Wembley güvenliğinin olayları bastırmada başarılı olamadığını savundular. 
 
Wembley Stadyumu yetkilileri olay sırasında polisin arandığını, olayı çıkaranların gözaltına alındığını, durumun bu şekle gelmesinin üzüntü verici olduğunu kaydetti. 
 
İşte bu kavganın görüntüleri: