Kızdırdığı genç kızlardan mektupla özür diledi
14.07.2013 00:46

 

 

Dünyaca tanınmış İngiliz asıllı One Direction topluluğu üyelerinden Liam Payne, geçtiğimiz günlerde kızdırdığı genç kız hayranlarının Twitter'da yaptığı jestle gönlünü aldı.

 
One Direction topluluğunun turnesi sürerken, turnenin Detroit durağında gecenin bir yarısında odasını arayan genç kızlardan şikayetlenen Payne, onların kalbini kırdı.
 
Bunun üzerine sonraki konserde Payne'e tepki gösteren genç kızlar, kırgınlıklarını ifade edince 19 yaşındaki genç şarkıcı da hayranlarının gönlünü almaya karar verdi.
 
Twitter sayfasından hayranlarına açık mektup yazan Liam Payne, onlara şöyle hitap etti:
 
''Hepinize merhaba... Bu gece bana ilişkin bazı üzücü davranışlar gördüm. Aslında ne olduğunu bilmiyorum ama ümit ediyorum ki sizlerle halen aram iyidir. Sizlerin bana kendimi ne kadar iyi hissettirdiğinizi bilemezsiniz. Çünkü burada sizlerle olmaktan dolayı çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Sizler bütün bunları bizim için yapıyorsunuz. Zamanınızı, paranızı bizim şovlarımızı görmek için harcıyorsunuz. Hepinize çok teşekkür ederim. Herşeyin yolunda olduğunu umut ediyorum. Biliyorum ki bu aralar birçok kişi benden hoşlanmıyor. Bizim dışarı çıkmamız ve sizleri görmemiz kolay değil. Ama size gerçekten değer veriyorum. Siz benim hayatımı değiştirdiniz ve size ne kadar teşekkür etsem azdır.'' 

İrlanda asıllı şarkıcının, özellikle genç kız hayranları bu jestten mutluluk duyarken, bir hayranı, ''Şu anda hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Hayatımın en mutlu anı'' şeklinde tweet attı.

Twitter'da One Direction hayranlarınca, ''Teşekkürler Liam, Directioners seni seviyor'' şeklinde oluşturulan hashtag (etiket) kısa sürede dünya çapında TT (en çok hakkında konuşulan etiket) oldu. Böylece genç kızların Liam Payne'i affettiği de anlaşılmış oldu.

Liam Payne'in zorlu yaşam öyküsü de hayranlarının tweetlerinde paylaşıldı. Doğduğunda yüzde 70'in üzerinde ölüm riski bulunan Payne, yaşam mücadelesinden galip çıktı. Halen sağlam 1 böbreği bulunan, diğeri yok denilecek kadar yetersiz ölçüde çalışan şarkıcı, bu nedenle tedavi görüyor. 

One Direction topluluğunu üne kavuşturan X Factor elemelerine defalarca katılan, ancak defalarca geri çevrilen Payne, okul yıllarının yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle zorlu geçtiğini, arkadaş topluluklarında kendisiyle alay edildiğini ve kızların da tekliflerini reddettiğini açıklamıştı.