Galatasaray'ın yeni transferi taraftarı kızdırdı
22.07.2013 00:44

 

 

Galatasaray'ın 15 yaşındaki yeni transferi İbrahim Demirbağ'ın transferi öncesi attığı tweetler başına dert oldu.

 
Sarı-kırmızılılar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor forması giyen 1998 doğumlu İbrahim Demirbağ‘ı renklerine bağladı. Geçen sezon U-15 takımında 31 golün altına imzasını atan genç oyuncu yeni sezonda Galatasaray'ın alt kategorilerinde forma giyecek.
 
Transferi ile ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Demirbağ, “Galatasaray’a transfer oldum. Şu andan itibaren Galatasaray’da oynamaya devam edeceğim. İBB’de olan herkese teşekkür ediyorum. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyorum. Çok büyük bir takımda olduğumun farkındayım. Çalışıp A takımda oynamak en büyük hayalim” dedi.
 
Buraya kadar herşey yolundaken, genç İbrahim'in Twitter’da önceki aylarda paylaştığı Galatasaray karşıtı tweetler nedeniyle taraftarların tepkisini çekti.
 
Twitter adresinde Fenerbahçe'yi destekleyen ve Galatasaray karşıtı tweetlerinin bulunması taraftarı ayağa kaldırırken, oyuncunun henüz 15 yaşında olması nedeniyle bu durumun görmezlikten gelinebileceğini ifade eden taraftarlar da oldu.
 
İlk olarak tepki çeken tweetlerini kaldıran genç oyuncu, tepkilerin devam etmesi üzerine çareyi Twitter adresini kapatmakta buldu.