Yeşil sahalardan beyazperdeye transfer oldu
04.08.2013 01:02

 

Futbola veda eden David Beckham'ın bir casus filminde kötü adam rolünü üstlenerek beyazperdeye transfer oluyor.

 
Dailymail'ın haberine göre, ünlü İngiliz futbolcu Beckham, yıllardır yeşil sahaların dışında da fiziğiyle ön planda bulunuyor. Pekçok reklam filminde boy gösteren David Beckham'a film teklifi geldi.
 
Beckham'a başrolünü Matthew Vaughn'un üstlendiği The Secret Service-Gizli Servis isimli casus filminde kötü adam rolünün teklif edildiği belirtildi. Kadrosunda Samuel L. Jackson, Michael Caine, Colin Firth, Taron Egerton gibi dev isimlerin bulunduğu filmin başrolünü üstlenecek kadın oyuncunun ise Emma Watson veya Bella Heathcote olması düşünülüyor. 
 
 
Beckham'a teklifin Oscarlı İngiliz aktör Colin Firth tarafından yapıldığı, ancak Beckham'ın henüz teklife bir yanıt vermediği ifade edildi. Beckham'ın sinemaya düşkün olduğu, ancak tüm kariyerini sinemaya yönlendirmeyi düşünmediği de belirtildi. 
 
Tanınmış futbolcuya özellikle beyazperdeden başka tekliflerin de geldiği aktarılırken, Vaughn'un Beckham'ın film için önemli bir artı olacağına inandığı kaydedildi. Filmde ünlü şarkıcı Elton John da kısa bir süre görünecek.