Şarkı yazabileceğim erkekler istiyorum!
05.08.2013 23:28

 

Müzik dünyasının en çok kazanan isimlerinden 23 yaşındaki Taylor Swift, her ayrılığının ardından bir şarkı yazıyor. Şarkıcı, gerçek aşkın kendisine şarkı yazdırdığını belirterek, "Sadece şarkı yazabileceğim erkeklerle çıkmak istiyorum'' dedi.

 
Rollingstone dergisine konuşan genç şarkıcı Taylor Swift, kendisine acı veren eski sevgililerinin birçok hit şarkısının ilham kaynağı olduklarını itiraf etti.
 
''Gerçek aşk hakkında şarkı söyletecek aşktır'' diyen Swift, “Bu tabii ki aşkın çılgınca bir türüdür. Bence benim açımdan da hakkında şarkı yazabildiğin aşktır bu. Başka birinin hissettirdiği çok hassas bir duygudur'' sözleriyle aşktan ne anladığını anlattı. 
 
Bununla birlikte güzel şarkıcının aşkta hiç şansı yok. En çok kazanan şarkıcılar listesinde de bulunan Swift, 18 yaşından beri ayrılıklar yaşıyor. Sürekli göz önünde olan güzelin özel yaşamındaki mutsuz aşklar şöyle:

1. John Mayer: Jennifer Aniston ile uzun süren nişanlılığından da tanıdığımız 35 yaşındaki Mayer ile 19 yaşındaki Taylor'ın yolları, John Mayer'in ''Half of My Heart'' şarkısındaki düetiyle başladı. Önce magazin dünyası onların birlikte olduğunu duyurdu, kısa süre sonra bunun gerçek oldğu ortaya çıktı. Fakat ikilinin yolları 2010 yılında ayrıldı.

Hatta Taylor Swift, onun için ''Dear John-Sevgili John'' isimli bir şarkı bile yazdı. Şarkı, genç kızların kalpleriyle oynayan bir erkeği anlatıyordu. 2012 yılında John Mayer, Rolling Stone dergisine verdiği röportajda, Taylor Swift'in bu şarkısı nedeniyle çok küçük düştüğünü belirterek, ''Ben bunu hak etmemiştim. Bu yaptığı çok kötü bir davranıştı'' dedi. Hikaye bununla da bitmedi, bu kez genç kız yine itiraz etti ve ''mutlu olmaya hakkı bulunduğunu'', ancak yanlış davranışlarından dolayı bu şarkıyı Mayer'e ithaf ettiğini, bunu da saklamadığını söyledi.

 

 

                     

 

2. Jake Gyllenhaal: Yıl 2011... Her ne kadar hala John Mayer ile uğraşsa da o günlerde yine kendinden yaşça büyük, 31 yaşındaki bir aktör girdi Taylor Swift'in hayatına: Jake Gyllenhaal... Brooklyn'de dondurma yerken çekilmiş mutlu görüntüleri objektiflere yansıyan çift, 2011 yılı bitmeden ayrıldı. Bu ayrılıktan sonra da bir şarkı geldi: ''We Are Never Ever Getting Back Together-Bir Daha Asla Biraraya Gelmeyeceğiz''... Neyse ki ünlü aktörden bir yanıt gelmedi.  

 

 

                      

 

 

3. Joe Jonas: 2008 yılında bir araya gelen çiftin birlikteliğinden çok ayrılığı konuşuldu. Ayrılıklarını ifşa etmeyi, hatta onlara şarkı yazmayı alışkanlık haline getiren Swift, ayrılıklarını bilmeyen Ellen DeGeneres'e şovunda, ''Benden telefonda 27 saniyede ayrılan o kişinin bu yaptığını hiç unutmayacağım'' dedi. Aslında meşhur "We Are Never Ever Getting Back Together" şarkısının Jonas için yazıldığı sanılıyordu, ama sonradan gerçek ortaya çıktı.

 

 

                              

 

4. Taylor Lautner: Alacakaranlık serisinin ünlü yıldızı ve kendisinin de adaşı olan Taylor ile yolları, Ekim-Aralık 2009 tarihleri arasında kesişti. Taylor Swift ile Taylor Lautner ayrıldığında ilginç bir sebep ortaya çıktı. Genç aktör, Taylor Swift'in onu sevdiğinden daha fazla bağlıydı ünlü şarkıcıya. 

Bu kez ayrılıktan dolayı öfte duymayan, ama pişman olan Taylor Swift, elbette ki bir şarkı da ona gönderdi: ''Back to December''... Bu harika baladda ''senin tenini özledim, tatlı gülüşünü'' diye seslendi yakışıklı aktöre. Ama şarkının da bir faydası olmadı, geri dönüş yoktu.

 

                      

 

 

5. Connor Kennedy: ABD eski başkanlarından John F. Kennedy'nin yeğeni Robert F. Kennedy JR'ın oğlu olan 18 yaşındaki Connor Kennedy ile 80 milyon dolarlık serveti olan 22 yaşındaki genç şarkıcı Taylor Swift'in aşkları çok konuşuldu. Kennedy ailesinin tasvip etmediği söylenen ilişki bir süre devam ettiyse de bu yıl sona erdi. Swift'in adı şu günlerde İngiliz One Direction topluluğu üyelerinden Harry Styles ile anılıyor. Bir arada görüntülenen ikiliden Styles, ''O çok hoş biri ama arkadaşız'' açıklamasını yaptı. Genç Kennedy için beklenen şarkı ise gelmedi.

 

 

                                

 

 

Taylor Swift, son olarak One Direction topluluğundan Harry Styles ile aşk yaşayıp ayrıldı. Ancak tanımladığı türden bir aşk olmasa gerek Taylor, Harry Styles için şarkı yazmadı.