Hollywood'un A Takımı bu filmde!
08.08.2013 01:14

 

 

Uyuşturucu batağındaki bir avukatın başından geçenleri konu alan The Counselor adlı film, Hollywood'un 6 ünlü oyuncusunu bir araya getiriyor.

 
Yönetmenliğini Ridley Scott'ın üstlendiği The Counselor, İhtiyarlara Yer Yok-No Country For Old Men, Tanrının Çocukları-Child of God gibi romanların yazarı Cormac McCarthy'nin senaryosundan beyazperdeye uyarlandı.
 
Filmde, Brad Pitt, Michael Fassbender, Javier Bardem, Penelope Cruz, Cameron Diaz ve Dean Norris rol alıyor.
 
Film, birçok ilginç tesadüfü de barındırıyor. Vanilla Sky filminde Tom Cruise'un eski ve yeni sevgililerini canlandıran Penelope Cruz ile Cameron Diaz, yıllar sonra yeniden bu filmde buluştu. 
 
Yeni doğum yapan Penelope Cruz'un bebeğini dünyaya getirmeden önceki son filmi olan yapımda, Cruz, Vicky, Cristina, Barcelona filminden bu yana eşi Javier Bardem'le bir kez daha birlikte kamera karşısına geçmiş oluyor. 
 
Uyuşturucu batağına batan bir avukatın işlerin sarpa sarması üzerine geri çekilmek istemesini, ancak olayların onun boyunu aşan noktalara gelmiş olduğunu farketmesiyle beraber yaşadıklarını işleyen filmde Penelope Cruz ile Michael Fassbender'in aşk sahneleri de dikkati çekiyor. 
 
Filmde Oscar ödüllü İspanyol aktör Javier Bardem bir kokain satıcısını, Michael Fassbender ise avukatı canlandırıyor. 
 
İşte filmden ilk görüntüler: