Motosiklet üzerindeki güzel kraliçe!
09.08.2013 23:22

 

Ünlü oyuncu Milla Jovovich, Shakespeare'in Cymbeline adlı eserinin modern uyarlamasında motosiklet çetesi üyesi ''kraliçeyi'' canlandıracak.

Çekimlerine 19 Ağustos'ta New York'ta başlanacak olan Cymbeline filminde yönetmen koltuğunda Hamlet filminin de yönetmeni olan Michael Almereyda oturuyor.
 
Ed Harris ve Ethan Hawke'un da rol alacağı filmin kadrosuna son olarak Milla Jovovich de katıldı. Babasının isteklerine uymayan ve asaletli olmasına karşın kendisinin altındaki biriyle evlenen prensesin öyküsünü anlatan Shakespeare eseri, kıskançlık, baştan çıkarma, hile ve entrika içeren bir başyapıt. 
 
Eserin modern uyarlaması ise 21. yüzyılın Amerika'sında geçiyor ve motosikletli uyuşturucu satıcıları, pis işlere karışan polisler, para babaları gibi figürlerle Shakespeare hikayesini günümüze uyarlıyor. 
 
Milla Jovovich de filmde kraliçeyi canlandırırken, onun kraliçeliği sadece lakap olarak ''Kraliçe'' olarak anılmasıyla sınırlı olacak. Jovovich, Harris'in canlandıracağı Kral Cymbeline lakaplı uyuşturucu satıcısının ikinci eşini canlandıracak.