''Çalışkan ve gözü tok'' Cehennem Melekleri!
12.08.2013 22:44

 

 
Yönetmenliğini üstlendiği Cehennem Melekleri-Expendables 3 adlı filmin kadrosundan Bruce Willis'i ''tembel ve açgözlü'' olduğu gerekçesiyle çıkaran Sylvester Stallone, ünlü aktör yerine ''çalışkan ve gözü tok'' oyuncular buldu.
 
The Hollywood Reporter'ın haberine göre, dev oyuncu kadrolu Cehennem Melekleri’nin üçüncüsü öncesinde filmin oyuncusu ve yönetmeni Sylvester Stallone, Twitter hesabı üzerinden, ''Willis dışarı, Harrison Ford içeri... Willis açgözlü ve tembel'' tweetinin ardından yeni arayışlara girdi.
 
Kadrodan çıkardığı Willis yerine Harrison Ford ile anlaşma yolunda olan Sylvester Stallone'nin sözleşme masasına oturmaya hazırlandığı isimler Antonio Banderas ve Mel Gibson. Banderas ile görüşmelere başlayan yapım şirketi Lionsgate, Mel Gibson'ı da kadroya ekledi. 
 
Bruce Willis'in filmin Bulgaristan'daki çekimleri için 4 günde 3 milyon dolar karşılığı çalışmak istediği, bu ücretin ise fazla bulunduğu belirtildi.
 
Sylvester Stallone'nin Barney Ross rolünü üstleneceği filmde, Jackie Chan ve Nicolas Cage da rol alacak.
 
Cehennem Melekleri 2 adlı yapımda Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Terry Crews ve Bruce Willis rol almıştı. Film, dünya çapında 300.4 millyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. 
 
Filmin 15 Ağustos 2014 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.