Yarasa Adam rolü için servet teklif ettiler!
15.08.2013 21:53

 

Sinema dünyasının ünlü yarasa adamı Christian Bale'e rolü yeniden canlandırması için servet teklif ettiler. Yapımcılar, bir süre önce rolü artık düşünmediğini dile getiren oyuncuyu ikna etmek için kesenin ağzını iyice açtı.

Entertainment Weekly'nin haberine göre, bir süredir Batman arayışında olan yapımcılar, seyircinin yeniden Batman rolünde Christian Bale'i görmek istemesi üzerine harekete geçti.

Sinema dünyasında ''Batman-Superman filmi'' olarak anılan Warner Bros. yapımı Man of Steel 2 adlı filmde Bale'i beyazperdenin son Superman'i Henry Cavill ile karşı karşıya oynatmak isteyen yapımcılar, Bale'e 50 milyon dolar teklif etti.

Christopher Nolan'ın Kara Şövalye-Dark Knight üçlemesinin hayranları, 2014 yılında herhangi bir film projesi için anlaşması bulunmayan Bale'in koltuğuna kimseyi uygun görmüyor. Jake Gyllenhaal, Ryan Gosling, Richard Armitage gibi adayların isminin geçtiği Batman rolü için kesin konuşan Bale'in, tıpkı artık Demir Adam rolünü istemeyen Robert Downey J.R'ın sonradan yumuşayıp rolü kabul etmesi gibi geri adım atması Batman hayranlarının en büyük arzusu...

Bu arada, senaristler Marvel süper kahramanlarının buluşacağı Justice League filminin senaryosu üzerindeki çalışmalarını da sürdüyor. Christian Bale'in Batman rolünü kabul etmesi halinde bu yapımda da rol alması bekleniyor.