70 bin kişinin çığlıkları arasında unutulmaz gece
21.08.2013 00:48

 

Dünyaca ünlü İngiliz topluluk One Direction, 70 bin hayranlarının katıldığı gecede This is Us isimli dökümanter filmlerinin prömiyerine katıldı.

 

Dailymail'ın haberine göre, Leicester Square'de toplanan kalabalık, topluluk üyeleri Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik, Liam Payne ve Niall Horan'ı görebilmek için saatler öncesinden toplandı. En iyi yeri almak isteyenler ise 24 saat önce oradaydı. Çevrede sabahlayan gençler ilginç görüntüler oluşturdu.

 

                                           

 

Bazıları topluluk üyelerinin yüzlerinin bulunduğu maskeleri takan 70 bin kişinin büyük çoğunluğunu topluluk hayranı genç kızlar oluşturdu. Genç kızlar topluluk üyelerini görünce çığlık çığlığa bağırırken gözyaşlarını da tutamadı. 


Grup üyelerinden Zayn Malik hem annesi, hem de kız arkadaşı Perrie Edwards ile prömiyere katıldı. Heyecan dalgası topluluk üyelerinin kırmızı halıda boy göstermesiyle arttı. 

 

                                                       

  

Gece için polis tarafından önceden çevrede ve meydana yakın bölgelerde geniş güvenlik önlemleri alındı.

 

 

Geceye One Direction topluluğu üyelerini X Factor yarışmasında keşfeden, şu günlerde ismi bir aşk skandalı ile anılan Simon Cowell ve Rolling Stones üyelerinden Ronnie Wood da yer aldı.

 

Bir konser kaydı ve turne belgeselinden çok daha fazlası olan This is Us isimli dökümanter film, ünlü grubu yakından tanıma olanağı sağlıyor. Grup üyelerinin Meksika’dan Japonya’ya, Londra’nın ünlü O2 arenasından daha pek çok yere uzanan dünya turnesi sırasında çekilmiş olan “ONE DIRECTION: THIS IS US”, performans kayıtlarını samimi röportajlar ve kamera arkası görüntülerle birleştirerek, One Direction olmanın gerektirdiği yetenek, çok çalışma ve zorluklara eşsiz bir bakış açısı sunuyor.

 

Film mütevazı hayatlardan çıkıp, benzeri görülmemiş bir yükselişle şöhrete kavuşan ve hayranlarının desteğiyle One Direction olarak dünyayı fethederek bir fenomene dönüşen müzik grubunun etkileyici öyküsünü anlatıyor.

 

                                            
 

TriStar Pictures Warrior Poets / Fulwell 73 işbirliğiyle bir Syco Entertainment / Modest! yapımı olan “ONE DIRECTION: THIS IS US”ı sunar. Morgan Spurlock’ın yönettiği filmin yapımcılığını Simon Cowell, Adam Milano, Morgan Spurlock ve Ben Winston; yönetici yapımcılığını ise Richard Griffiths, Harry Magee, Will Bloomfield, Doug Merrifield, Jeremy Chilnick ve Matthew Galkin gerçekleştirdi. “ONE DIRECTION: THIS IS US”ın görüntü yönetimi Tom Krueger’ın, kurgusu Pierre Takal’ın, orijinal müziği ise Simon Franglen’ın imzasını taşıyor....