Haydi Romeo, seninle gurur duyuyoruz!
25.08.2013 21:39

 

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'yi de ziyaret ederek reklam filminde rol alan ünlü aktör Orlando Bloom, Shakespeare klasiği Romeo ve Juliet ile ilk kez Broadway sahnesine çıktı.

 

Yüzüklerin Efendisi, Truva ve Karayip Korsanları filmlerinin ünlü oyuncusu, Shakespeare klasiğinin uyarlamasında izleyici karşısına çıktı. 36 yaşındaki yakışıklı aktör, sahnesi Juliet rolündeki Condola Rashad ile paylaştı. 26 yaşında iki Tony ödüllü genç aktris, Cosby ailesi dizisinde ailenin annesi rolüyle ekranlara konuk olan Phylicia Rashād'ın da kızı. 

 

5 Tony ödüllü David Leveaux'nun yönettiği oyun, Shakespeare'in ölümsüz eserini modern bir anlayışla Broadway sahnesine taşıdı. 

 

 

-Göz kamaştırdı

 

Oyunu izleyenler arasında Orlando Bloom'un model ve oyuncu eşi Miranda Kerr de vardı.

Eşinin ilk Broadway deneyimine destek olmak için tiyatroya gelen Kerr, ayrıca Twitter'daki 2.1 milyon izleyicisine, eşine olan desteğini, ''Haydi Romeo, seninle gurur duyuyoruz'' tweeti ile ilan etti. 

 

Gösteri öncesinde tiyatro önünde toplanan sayısız Bloom hayranı ünlü aktörü alkışlarla karşıladı. Orlando Bloom da onları selamlayarak bol bol imza dağıttı, fotoğraf çektirdi.

 

Orlando Bloom'un Legolas isimli Elf savaşçısını canlandırdığı The Hobbit: The Desolation of Smaug ise 13 Aralık'ta vizyona girecek.

Bloom, Türkiye ekranlarında Sema Ergeç ile kamera karşısına geçtiği Magnum reklamıyla yer alacak.