Çılgın Hırsız yine geliyor!
27.08.2013 23:35

 

Gösterildiği ülkelerde gişe rekorları kıran Çılgın Hırsız 2-Despicable 2, ikinci kez beyazperdeye geliyor. Sevilen animasyonun ikincisi, 4 Ekim'de Türkiye sinemalarında gösterime girecek.

 

Yönetmenliğini Chris Renaud ve Pierre Coffin'in üstlendiği animasyonun yazarları Cinco Paul ile Ken Daurio. Yapımcılığını Chris Meledandri, Janet Healy'nin üstlendiği çizgi film, ABD sinemalarında gösterimde olduğu süre içerisinde Maskeli Süvari'nin birkaç katı hasılat yaparak dev yapımı gişeye gömmüştü.

 

 

                                                                                      

 

 

Universal Pictures ve Illumination Entertainment’ın dünya çapında başarılı olan filmi Çılgın Hırsız, 2010 yılında tüm dünyadaki izleyicileri eğlendirmiş, toplamda 540 milyon dolardan fazla hasılat yaparak ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi olmuştu.

 

FİLMİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

2013 sonbaharında, Çılgın Hırsız 2 ile daha fazla Minyon çılgınlığı için hazır olun. Chris Meledandri ile ünlü film yapım ekibi, eski süper kötü Gru’nun güzel kızlarının ve beklenmedik biçimde komik Minyonların geri döndüğü, ayrıca yeni ve çok sayıda olağanüstü komik karakterlerin yer aldığı yepyeni bir komedi macera filmi yarattı.