Kükremeye hazırlanıyor!
31.08.2013 03:10

 

Ünlü şarkıcı Katy Perry'nin Kükre-Roar adlı yeni parçasının video klibi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Perry, Roar'ın klibini tanıtmak amacıyla hazırlanan resmini Twiter aracılığı ile paylaştı. Ormanda leopar desenli bikini üstü, yeşil yapraklardan oluşan etek, arkasında kaplan ve maymunla film afişi tarzında hazırlanan resim büyük ilgi gördü.

 

Katy Perry, izleyiciyle 5 Eylül'de tanışacak olan Roar isimli parçasının video klibini, ''The Roar müzik klibi, 5 Eylül'de ise en yakın ormanda geliyor'' tweeti ile tanıttı.

 

Tanınmış şarkıcı, geçtiğimiz günlerde de ABD Başkanı Barack Obama ile Twitter sohbetiyle gündeme gelmişti. Perry, Başkan Obama'nın hesabından atılan, sağlık yasasıyla ilgili, "Eğer siz de sağlık sigortası olmayan 1 milyon genç Amerikalıdan biriyseniz, 1 Ekim'den itibaren düşük maliyetli hizmet almaya başlayacaksınız" şeklindeki tweet'i RT'ledi. Daha sonra Obama da Perry'nin bu tweet'ini alıntılayarak "Haberleri yaydığın için teşekkürler #ROAR" şeklinde bir tweet daha attı. 

 

Perry de bu tweet'e "Üzerime düşeni yapmaktan mutluyum BAŞK!" şekinde yanıt verdi. Twitter'da Obama'nın 35 milyon civarında, Perry'nin ise 41 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.