Erotik romanın filminde onlar oynayacak!
02.09.2013 23:42

 

Tüm dünyada satış rekorları kıran erotik roman Grinin Elli Tonu-Fifty Shades of Grey beyazperdeye geliyor.

 

Yönetmen koltuğunda Sam Taylor-Johnson'ın oturacağı yapımda, romanda konu edilen Christian Grey ve büyük aşkı Anastasia Steele arasında yaşananlar beyazperdeye gelecek.

Birbirinden ünlü isimlerin isimlerinin geçtiği Christian Grey ve Anastasia Steele rolleri için oyuncu arayışında nihayet sona gelindi. Christian rolü için Charlie Hunnam, Anastasia rolü için ise Dakota Johnson seçildi.

 

Filmin kadın baş karakteri için Kristen Stewart, Emma Watson, Amanda Seyfried, Mila Kunis, Keira Knightley ve Alexis Bledel, erkek karakter Christian Grey rolü için ise Robert Pattinson, Henry Cavill, Alex Pettyfer ve Ian Somerhalder'ın isimleri geçiyordu. 

Sonuçta iddialı rol, film için hiç ismi geçmeyen iki oyuncunun oldu. 

 

 

                                              

 

 

Romanın konusu ise şöyle gelişiyor:

 
Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?
 
Filmin vizyon tarihi 1 Ağustos 2014 olarak belirlendi.