Keanu Reeves, müthiş dövüş sahneleriyle dönüyor!
04.09.2013 23:54

 

Ünlü aktör Keanu Reeves'in ilk yönetmenlik denemesi olan Man of Tai Chi, Uzakdoğu dövüş sanatının inceliklerini içeren müthiş sahnelerle izleyici karşısına çıkacak.

 

Reeves'in ilk kez kamera arkasına geçtiği filmin fragmanı yayınlandı. Reeves'in kendisinin de rol aldığı yapımdaki rol arkadaşları Tiger Hu Chen, Karen Mok, Simon Yam ve Michael Chan olacak. 

 

Dövüş sahneleriyle dikkati çeken fragmanda, filmin aksiyonu en üst düzeye taşıyacağı görülüyor. Film, 7 Mart 2014 tarihinde gösterime girecek. İşte filmden yeni fragman:

 

 

                                           

 

 

-47 Ronin de geliyor

 

Bu arada,  yine Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği ve intikam peşindeki 47 samurayın macerasını konu alan 47 Ronin de 27 Aralık 2013'te izleyiciyle buluşacak.

 
Reeves'in Japon oyuncularla birlikte rol aldığı epik macera, üç boyutlu olarak seyircinin karşısına gelecek. Keanu Reeves'in uzun bir aradan sonra beyazperdeye döndüğü filmin öyküsü şöyle: 
 
Tehlikeli bir savaş lordu ustalarını öldürüp kendilerini sürgün edince, artık liderleri olmayan 47 samuray intikamlarını almak ve kaybettikleri onurları yeniden kurtarmak için yemin ederler. Evlerinden sürgün edilmiş ve ülkenin dört bir yanına dağılmış Roninler, vahşi dünyanın mitsel yaratıklarıyla, şekil değiştiren büyücülerle ve olağanüstü tehlikelere karşı savaşırken bir zamanlar aralarına kabul etmedikleri melez Kai’nin yardımına ihtiyaç duyar.
 
 
 
 
                                      
 
 
 
Bu sürgün edilmiş ve dışlanmış kişi, en güçlü silahları haline gelerek sayıları az kalmış asilere ölümsüzlüğe ulaşmaları için ilham veren kahramana dönüşecektir. Carl Rinsch’in yönetmen koltuğunda oturduğu 47 Ronin’in yapımcılığını ise Scott Stuber (Ted, Kimlik Hırsızı), Pamela Abdy (Kimlik Hırsızı) ve Eric McLeod (Mr. & Mrs. Smith, Austin Powers) üstleniyor.