Skandal yaratan şov pahalıya patladı!
07.09.2013 20:52

 

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus'un MTV Video Müzik Ödülleri töreninde seksi hareketleriyle skandal yaratan şovu özel hayatında ona pahalıya patladı.

 

US Weekly'nin haberine göre,  Miley Cyrus'un Açlık Oyunları-The Hunger Games filmiyle tanınan oyuncu nişanlısı Liam Hemsworth, 25 Ağustos'taki şovdan sonra kelimenin tam anlamıyla çileden çıktı. Ünlü aktöre yakın bir kaynak, ''İşin açıkçası onların ilişkisi Liam açısından kesinlikle bitti. Ondan kurtulmak ve yaşamında temiz bir sayfa açmak istiyor. Bu konuda geri dönüş ve bu ilişkide hiçbir gelecek yok'' dedi. 

 

 

                                          

 

 

Miley Cyrus, Robin Thicke ile yaptığı performans için ''Tarih yazmak için oradaydık'' derken, bu durumun ilişkilerinde de ''tarih yazdığı'' ortaya çıktı. Şarkıcının ''bir dargın bir barışık'' olduğu nişanlısı için bu şovun ''öldürücü son darbe'' olduğu ifade edildi. Hemsworth'un Thor filmiyle ün yapan ağabeyi oyuncu Chris Hemsworth ile de bir araya gelip görüşünü aldığı, 23 yaşındaki aktörün ağabeyinin de Miley Cyrus ile ilişkisine karşı olduğu aktarıldı. 

 

Liam Hemsworth'un rol aldığı Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak ise 22 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.