Evliyken nişanlanmaya kalkmış!
08.09.2013 20:40

 

Ünlü aktör Ashton Kutcher'ın oyuncu Mila Kunis ile nişanlandığı haberleri duyulurken, yakışıklı yıldızın halen eşi Demi Moore ile boşanmadığı halde nişan hazırlığı yaptığı ortaya çıktı.

 

People dergisinin haberine göre, geçen hafta Los Angeles'ta parmağında yüzükle görüntülenen Kunis'in Ashton Kutcher ile nişanlandığı söylentileri çıkarken, çifte yakın bir kaynak, ''Onlar nişanlanmadılar'' açıklamasında bulundu. 

 

Bununla beraber 35 yaşındaki Ashton Kutcher'ın evli olmasına karşın Kunis'in 14 Ağustos'taki 30. yaşgününde evlenme teklif ettiğini belirten kaynak, ''Ashton, aralarında yaşananların çok harika ve özel olduğunu düşünüyor. Zaten uzun süredir evlenme teklif etmeyi düşünüyordu'' dedi. 

 

Kutcher'ın eşi Demi Moore ile ayrı yaşadığı, ancak boşanma davasının sona ermemesi nedeniyle Kunis'in şimdilik nişana sıcak bakmadığı, bu boşanma gerçekleştikten sonra mutlu haberin gelebileceği belirtildi. 

 

Bununla beraber Ashton Kutcher ile Demi Moore'un boşanması da aralarındaki mal bölümüşü nedeniyle bir türlü sonuçlanamıyor. Moore'a Ashton Kutcher cephesinden boşanma baskısı yapıldığı ifade edilerek, 50 yaşındaki ünlü yıldızın da bu baskı nedeniyle kendisine yanlış yapıldığını düşündüğü kaydedildi.