Dünyaca ünlü rapçiden güldüren dialog
09.09.2013 09:55

Dünyaca ünlü rapçi’den güldüren diyalog

 
Madonna ve Jennifer Lopez gibi ünlülerle yaptığı düetlerle tanınan son dönemin en dikkat çeken rapçisi Flo Rida, önceki akşam Türk hayranlarıyla buluştu. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen Uluslararası Yarış Festivali kapsamında Veliefendi Hipodrumu’nda sahneye çıkan rapçiyi yaklaşık 30 bin kişi izledi.

Hayranlarının alkışları ve çığlıkları eşliğinde sahneye çıkan şarkıcının konserinde ilginç anlar yaşandı. Sevgi tezahüratlarını gören rapçi, bir ara kendini sahneden seyircilerin omuzlarına bıraktı. İki şarkısını hayranlarının arasında söyleyen şarkıcının arkadaki hayranlarına ulaşmak için Türkçe olarak “Açılın hemşehrim!” demesi, kahkahalara ve büyük alkışa neden oldu. 

MİKROFONU ALTINDI 

İki saat sahnede kalan ve bir ara sevenlerinden bir grubu da yanına çağırıp dans ettiren Flo Rida, yoğun istek üzerine bis yaptı. Sanatçı sahneye de altın mikrofonla çıktı.

ALTIN AT KOLYESİ HEDİYE EDİLDİ

Altın takı ve aksesuar merakı olan ve aldığı Bugatti marka otomobilini altın kaplatarak günlerce tüm dünyada haber olan şarkıcıya Türkiye Jokey Kulübü de bir jest yaptı. TJK Başkanı Serdal Adalı, konser sonrası Flo Rida’ya üzerinde TJK’nın simgesi olan özel yapım, altından at figürlü bir kolye hediye etti. Ünlü rapçi bu hediyeyi çok beğenip Başkan Adalı’ya defalarca teşekkür ederek, 'en özel konserlerimde takacağım' dedi.

 
Türkiye Jokey Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzelenen Uluslararası Yarış Festivali bu yıl Veliefendi Hipodromu’nda farklı bir coşkuya sahne oldu. ‘Uluslararası Yarış Festivali’nin bu yıl dikkat çeken safkanları ise; Dubai Emiri Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un sahibi oldu Godolphine ekürisine ait ‘Quick Wit ve ‘Lost in The Moment’, Ebru Gündeş’e ait ‘Duty Free’, Azerbaycan Devleti Atçılık Federasyonu’na ait ‘Xanim Giz’ ve ‘Red Fighter’ İş adamı Talip Öztürk’e ait ‘Talip Han’ ve Tapit Girl’, Reza Zarrab’a ait ‘El Ganador’ ve Faruk Tınaz’ın ‘Sars’ ve World Stage isimli safkanları.