Ve zombiler yeniden...
09.09.2013 23:12

 

Ünlü aktör Brad Pitt, insanlar ve zombiler arasındaki savaşı konu alan Dünyalar Savaşı Z-World War Z isimli yapımın ikincisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

 

Variety'ye konuşan Brad Pitt, dünya çapında 533 milyon dolar gişe hasılatı elde eden filmin başarısı üzerine yapımcıların yeniden harekete geçtiğini doğruladı. Pitt, ''Evet, kesinlikle yeni film üzerinde konuşuyoruz. Masada birçok fikir var ve bu vampirler dünyasının nerelere gidebileceğini geliştirmek için uğraşıyoruz'' dedi. 

 

 

                                     

 

 

Öncelikle doğru senaryoyu oluşturmaya çalıştıklarını dile getiren Pitt, Max Brooks'un 2006 tarihli hikayesinden uyarlanan yapımın başarılı kampanyanın ardından aldığı olumlu eleştiriler sayesinde büyük hasılat elde eden yapımın hayranlarına yeni filmin müjdesini verdi.

 

Plan B isimli yapım şirketiyle filmin prodüksiyon ortağı olan Brad Pitt'in üç filmlik bir seri yapılması düşünülen filmle ilgili olarak, ''Çok sayıda fikrimiz var ve bununla ilgilenen geniş bir ekibimiz de bulunuyor. Bekleyip senaryonun nasıl şekilleneceğini göreceğiz ve ben de yeniden geri dönmekten mutluyum'' açıklamasında bulundu.