Nişanlısına gece gündüz yalvarıyor!
19.09.2013 21:50

 

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus, MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki skandal şovunun ardından kendisiyle yollarını ayıran nişanlısı Liam Hemsworth ile yeniden biraraya gelmenin yollarını arıyor.

 

Mirror'ın haberine göre, Açlık Oyunları serisinin 23 yaşındaki ünlü oyuncusu Liam Hemsworth'ün ilişkilerine noktayı koymasının ardından Miley Cyrus zor günler yaşıyor. Çifte yakın kaynaklarca ayrılık acısı yaşayan Miley Cyrus'un Hemsworth ile barışmanın yollarını aradığı belirtilerek, ''Hatta şimdi Liam'a onunla tekrar biraraya gelmesi için yalvarıyor, ama bu olmayacak'' denildi.

 

Ünlü şarkıcının ayrıca gece geç saatlere kadar Liam Hemsworth'e mesajlar attığı, bunun da arkadaşları arasında espri konusu olduğunu aktaran kaynaklar, ''Ancak Liam ona kaba davranmak istemiyor. Onun tek istediği ondan ayrılmak'' sözleriyle ünlü aktörün kararlı olduğu ifade edildi.

 

Miley Cyrus'un, Liam Hemsworth'ün hala kendini sevdiğini yakın arkadaşlarına ifade ettiği, bu gerekçeyle genç aktörün peşini bir türlü bırakmadığı da belirtildi.

 

Miley Cyrus ile Liam Hemsworth, 2010 yılında film setinde tanışmış, bir dargın bir barışık ilişkileri nişanla sonuçlanmasına karşın genç çift birkaç gün önce ayrıldı.