Babası, Miley Cyrus'un skandal şovuyla ilgili konuştu!
22.09.2013 21:32

 

MTV Video Müzik Ödülleri törenine skandal yaratan şovuyla imza atan Miley Cyrus'un babası müzisyen Billy Ray Cyrus, kızının şovu ile ilgili ilk kez konuştu.

 

Baba Cyrus, CNN'de yayınlanan Piers Morgan Live isimli programda kızının son dönemdeki davranışlarına ilişkin soruları da yanıtladı. MTV törenindeki şovla ilgili soruya da Billy Ray Cyrus, ''O sadece Miley. O bir sanatçı. O çok gerçek'' karşılığını verdi.

 

''Miley bir sanatçı olarak kendini geliştiriyor'' diyen Cyrus, onun erotik pozları ve seksi figürler sergilediği dansların ''sanatın'' gereği olduğunu söyledi. Kızının gündeme oturduğunu dile getiren Billy Ray Cyrus, ''O, kendini sanatçı olarak geliştiriyor. Bence herkesin tartıştığı da aslında bu. O hala benim Miley'm'' dedi.

 

Kızının ten rengi mayo ile yaptığı şovla Disney kanalındaki Hannah Montana günlerindekinden çok farklı olmasına tepki göstermeyen Cyrus, kızının ''gerçekten farklı birşeyler yapmaya çalıştığını'' ifade etti.

 

Cyrus, ''Miley, Hannah Montana'nın gölgesinden çıktığını fark edecek kadar zeki. Burada uç bir nokta var, bu da tutkuyu doğuruyor. Tutku da ya sev ya da nefret et demektir. Tutku konusunda ortası yoktur. O da bu aşamaya geldi. Ben de birkaç haftadır bunu biliyorum'' dedi.