Bir de Justin Bieber'a nasihat verdi!
25.09.2013 01:00

 

Son dönemde her gün bir başka skandal yaratan Miley Cyrus, kendi skandallarını bir yana bırakıp meslektaşı Justin Bieber'a öğütler verdi.

 

Rolling Stone dergisine konuşan Cyrus (20),  19 yaşındaki yakın arkadaşı Justin Bieber'a nasihatlerde bulundu. Justin Bieber ile hala arkadaş olduklarını, ancak eski samimiyetlerinin olmadığını dile getiren Miley Cyrus, kendisinin uzun süredir şov dünyasında olduğunu ifade etti. Bieber'ın ise müzikte ''tam olarak pişmediğini'' iddia eden genç şarkıcı, şunları söyledi:

 

“İnsanlar Justin Bieber'ı ciddiye almıyor. Aslında çok iyi davul çalabilir. Çok iyi gitar çalabilir, çok iyi şarkı söylüyor, gerçekten... Onu böyle görmek istemiyorum, insanlar onun Vanilla Ice olduğunu düşünüyor. Ona da bunları söylüyorum. Şaka gibi olma! Dışarı çıktığında şu saçmalıkları yapma. Gömleksiz, tişörtsüz gezme. Erkekler böyle şeyleri 7 yaş civarında yapar. Aslında kafa olarak da o 12 yaşında gibi.''

 

 

                                         

 

 

 

Miley Cyrus, MTV Video Müzik Ödülleri töreninde yaptığı şovla skandal yaratmış ve günlerce konuşulmuştu. Sık sık erotik pozlar veren Cyrus, Wrecking Ball adlı klibinde çırılçıplak soyundu. Cyrus, bu davranışları nedeniyle nişanlısı oyuncu Liam Hemsworth tarafından terk edildi.

 

Her hafta bir başka skandala ismi karışan Justin Bieber ise komşusuna tükürmek ve aşırı hız yapmaktan, ayrıca bir kulübün DJ'ini yanındaki görevlileri kışkırtarak dövdürmekten yargıya taşınan iki davası bulunuyor.