Hollywood'dan yine boşanma haberi!
25.09.2013 23:27

 

2013, Hollywood oyuncuları açısından boşanma yılı oldu. Ayrılık rüzgarı bu kez de ünlü aktör Richard Gere ile eşi Carey Lowell cephesinden esti.

 

People dergisinin haberine göre, çiftin yakın bir arkadaşı, boşanma haberini doğrulayarak, ''Onlar herşeyi dostane bir şekilde halletmek istiyorlar ve çocuklarını düşünüyorlar'' dedi. 

 

11 yıldır evli olan çift, zaman zaman birbirinden ayrı yaşıyordu. 64 yaşındaki Richard Gere, zaman zaman New York'un Bedford bölgesindeki evlerinde kalıyor, bu sırada 52 yaşındaki eşi Lowell da North Haven'daki evlerinde kalıyordu. Budist olan Gere, inancının gereği olan ibadete vaktini ayırırken, eski bir model olan Lowell'ın daha sosyal etkinlklere vakit ayırmak istemelerinin onların birbirinden ayrı hayatlar sürdürmesine neden olduğu belirtildi.

 

Çift, 7 yıllık beraberliğin ardından 2002 yılında evlenmişti ve Homer adlı bir oğulları bulunuyor.

 

Bir dönem People dergisinin Yaşayan En Seksi Erkek listesinde üstüste üst sıralarda bulunan Richard Gere, top model  Cindy Crawford ile de sonu boşanmayla biten bir evlilik yaşamıştı. Lowell ise Richard Gere'dan önce 2 kez evlenip boşanmıştı ve 23 yaşında Hannah adlı bir kızı bulunuyor.

 

Hollywood'da geçtiğimiz aylarda Michael Douglas ile Catherine Zeta-Jones ayrılacaklarını duyurmuştu. Ayrıca 83 yaşındaki Clint Eastwood da yıllardır sürdürdüğü evliliğine nokta koymuştu.