Ayak tabanına dövme yaptırdı!
26.09.2013 00:52

 

Neredeyse her gün isminden söz ettirecek birşey yapmayı başaran şarkıcı Miley Cyrus, bu kez de ilginç dövmesiyle dikkatleri üzerinde topladı.

 

Eonline'ın haberine göre, 20 yaşındaki şarkıcı, ayak tabanına Rolling Stone yazdırdı. Aynı zamanda bu ay aynı isimli dergiye kapak olan Cyrus,  ilginç bir rastlantıya da imza atmış oldu. Yeni dövmesini ayak tabanlarının fotoğrafını Instagram'a koyarak paylaşan Cyrus, ilk dövmesini 2009 yılında henüz 17 yaşındayken yaptırdı.

 

Rolling Stone dergisine verdiği röportajda da dövmelerinden söz eden genç yıldız, birçok insanın saçma sapan dövmeler yaptırdığını söyledi. Bu sözlerinden kendisinin ayak tabanındaki bu enteresan dövmeyi ''saçma sapan bulmadığı'' sonucu çıkan Cyrus,  "Biliyor musunuz Alec Baldwin'in Hannah Montana dövmeleri var. Bir dakika durun, Stephen Baldwin, o da bana benim en büyük hayranım olduğundan bahsetti. Ben de ona 'büyük hayranların dövmeleri olur' dedim. O da benim ismimi omzuna dövme yaptırdı'' dedi. 

 

 

                                   

 

 

MTV Video Müzik Ödülleri töreninde yaptığı tuhaf ve seksi şov sonrası nişanlısı oyuncu Liam Hemsworth tarafından terk edilen Cyrus, Wrecking Ball isimli video klipte de çırılçıplak soyunmuştu. Cyrus'un son yaptığı ilginçlik ise sırtına aldığı bir maymunla dans etmek oldu.