Yeni aşkı, ''Gezi imzacısı'' ünlü aktörün kızı!
27.09.2013 00:30

 

Alacakaranlık-Twilight serisinin ünlü oyuncusu Robert Pattinson, yeni sevgilisiyle magazin gündemine oturdu.

 

People dergisinin haberine göre, bir süredir yeni bir sevgilisi olduğu haberleri magazin gündemini işgal eden Pattinson'ın sırrı nihayet ortaya çıktı. Pattinson, Gezi Parkı direnişi sırasında The Times Gazetesi'ni birçok ünlü oyuncu, yazar ve düşünürle beraber imza veren aktör Sean Penn'in model kızı Dylan Penn ile birlikte...

 

Kristen Stewart'ın kendisini evli bir yönetmenle aldatmasından sonra onunla yollarını ayıran, ancak sonra kısa bir süre geri dönmesine karşın sonunda bu ilişkiye nokta koyan Pattinson (27), mutluluğu 22 yaşındaki sarışın modelde buldu. Haberi doğrulayan Pattinson'a yakın bir kaynak, ''Evet, ikisi 1 ya da 2 aydır birlikte. Robert, onun için deli oluyor'' dedi. 

 

 

 

                                          

 

 

 

Sean Penn ile Robin Wright'ın kızı olan güzel model, Pattinson ile son olarak Mickey Avalon'un şovunda birlikteydi. Pattinson'ın Kristen Stewart'tan ayrıldıktan kısa bir süre sonra tanışıp birlikte olmaya başladığı Penn'in spor hocasıyla sık sık görüntülendiği için sevgilisi zannedilen Pattinson'ın gerçek aşkı olduğu ifade edildi.

 

Robert Pattinson ile Kristen Stewart, 3 yıllık birlikteliklerinin ardından bu yıl Mayıs ayında yollarını ayırdı. Stewart'ın ayrılıktan sonra depresyona girip saçlarının döküldüğü belirtilirken, Robert Pattinson'ın bu aşk hikayesini duyduktan sonra da sık sık ağlama nöbetleri geçirdiği de gelen haberler arasında yer aldı.