İkinci filminde şans yüzüne güldü!
27.09.2013 22:26

 

Genç şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift, ikinci beyazperde denemesinde sinema dünyasının dev oyuncularıyla kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

 

Eonline'ın haberine göre, 2011 yılında Alacakaranlık serisinin ünlü aktörü Taylor Lautner ile Sevgililer Günü adlı filmde ilk kez bir sinema filminde rol alan Swift, ikinci filminde önemli bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. 

 

Lois Lowry'nin çok satan gençlik romanı The Giver'dan beyazperdeye uyarlanacak olan yapımda, Taylor Swift, Oscar rekortmeni sinema efsanesi Meryl Streep ile kamera karşısına geçecek. Filmin diğer oyuncuları da güçlü isimlerden oluşuyor. Yapımda, Jeff Bridges, Alexander Skarsgård, Katie Holmes, Brenton Thwaites, Odeya Rush ve Cameron Monaghan da rol alacak.

 

 

                                       

 

Jonah (Brenton Thwaites) isimli bir gencin çevresinde gelişen öykü, üçüncü kişinin gözünden anlatılıyor. Gelecek zamanda bir toplulukta geçen hikaye, Jonas'ın The Giver (Jeff Bridges) adlı şifacı ile tanışınca seçilmiş kişi olarak yeni misyon üstlenmesini işliyor. Meryl Streep filmde Jonas'ın en büyük düşmanı Şef Elder'ı canlandıracak. Taylor Swift'in hangi rolü üstleneceği ise henüz açıklanmadı.


The Giver, yayınlandığı 1993 yılından bu yana dünya çapında 10 milyonun üzerinde satıldı.  Filmin ise 15 Ağustos 2014 tarihinde gösterime girmesi hedefleniyor.