''Küçük Yunus'', dizilerin değişmez oyuncusu!
24.10.2013 13:56

 

Televizyon izleyicisi, 2 yıldır sevimli küçük bir oyuncuyu birçok dizi filmde karşısında görüyor. 5 yaşında olmasına karşın yeteneğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Aybars Kartal Özson, son olarak Aramızda Kalsın dizisindeki Yunus karakteriyle sempati topluyor.

 

Son olarak Aramızda Kalsın isimli televizyon dizisinde Yunus karakteriyle kamera karşısına geçen Özson'un kaderi henüz 3 yaşındayken değişti.  Ailesi Bulgaristan göçmeni olan Özson, ailesi tarafından bir kast ajansına yazdırıldı. İlk rolünü Bir Çocuk Sevdim isimli dizide üstlenen Özson, bu rolle ilk kez kendini gösterdi.

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinin 3. sezonunda (2012-2013) Şehzade Cihangir karakterini canlandıran Özson, dikkatleri üzerinde topladı. Bedensel engelli küçük Cihangir'i başarıyla canlandıran Aybars, aradan geçen yıllar içinde Cihangir'in delikanlı çağına ulaşması nedeniyle yerini başka bir oyuncuya bıraktı.

 

 

 

 

 

 

Aybars Kartal Özson  Beşiktaş futbol takımı ürün lansmanında oyuncu Berk Oktay ile birlikte podyuma çıktı. Koyu Beşiktaş taraftarı olan Aybars, Beşiktaş'ın küçük amigosu olarak da tanınıyor.

            

Küçük Aybars, Aramızda Kalsın dizisinin ilk bölümünde sünnet giysileriyle otobüse binmesi ve Gaziantep'ten İstanbul'a gelişinde sünnetlikleriyle sokaklarda gezmesiyle izleyenleri kahkahaya boğdu. Küçük Yunus rolünde de çok sevilen Aybars, 5 yaşına 5 proje sığdırarak birçok profesyonel oyuncudan daha ileride olduğunu da gösterdi.